Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2022 17:12

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 DUAL SIM - czym się wyróżnia?SAMSUNG GALAXY NOTE 8 DUAL SIM to dotykowy telefon koreańskiej firmy Samsung, charakteryzującej się sporą popularnością i zadowoleniem klientów na całym świecie. Model ten wyróżnia się nie tylko niezwykle atrakcyjnym, zakrzywionym ekranem, ale też odpowiednią jakością i parametrami. Jakimi?

Wygląd

Ogromną zaletą telefonu Samsung Galaxy Note 8 Dual SIM jest duży, 6,3 calowy wyświetlacz, który nie tylko zwiększa możliwości praktyczne użytkownika, ale dodatkowo – wzmacnia efekt wizualny. Bez wątpienia równie mocno przyczyniają się do tego opływowe kształty, wygięty ekran i zaokrąglone rogi. Obudowa smartfona została wykonana z połączenia dwóch materiałów – szkła oraz wysokiej jakości metalu. Co więcej - cała konstrukcja jest wodoszczelna!

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 DUAL SIM – dane techniczne

Zastosowany 6,3-calowy ekran w SAMSUNGU GALAXY NOTE 8 DUAL SIM, generowany przez matrycę Super AMOLED o rozdzielczości 2960 x 1440, cechuje się żywymi kolorami, idealną czernią oraz kątami widzenia. Użycie proporcji 18,5:9 pomaga w bardziej komfortowym korzystaniu - zarówno podczas oglądania filmów, jak i grania w gry.

Oprogramowanie oraz procesor SAMSUNGA GALAXY NOTE 8 DUAL SIM

Procesor użyty w tym modelu to Samsung Exynos 8895 (10 nm, 4x Exynos M2 2,3 GHz + 4x Cortex-A53 1,7 Ghz), natomiast w przypadku układu graficznego mamy do czynienia z dwudziesto rdzeniowym Mali-G71 MP20. Doskonałą wydajność oraz szybkość telefon osiąga dzięki pamięci masowej 64 GB. Samsung Galaxy Note 8 sprawdza się nie tylko w kwestii gier, ale także multimediów w 4K oraz przy użyciu zaawansowanych aplikacji, w czym pomaga 6 GB pamięci RAM LPDDR 4X.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8 DUAL SIM 64GB pracuje pod kontrolą Androida 7.1 Nougat z nakładką Samsung Experience.

Aparat Samsung note 8

Samsung note 8 Dual SIM 64GB – aparat

GALAXY NOTE 8 posiada dwie kamery główne 2x 12 Mpx. Jedna z nich ma klasyczny obiektyw szerokokątny, a druga obiektyw przybliżający obraz dwukrotnie (zoom 2x). Oba aparaty charakteryzują się niezawodną stabilizacją optyczną oraz wysokiej jakości optyką. Ponadto użytkowników zadowolą tryby takie jak: tryb portretowy, HDR, live focus, opcja wykonywania zdjęć w formacie RAW (DNG) czy możliwość nagrywania filmów w 4K UHD 30 kl./s lub Full HD 60 kl./s.

Dodatkowe funkcje

W SAMSUNGU NOTE 8 DUAL SIM 64GB pojawia się funkcja Bixby, czyli wirtualny, bardzo zaawansowany i funkcjonalny asystent, z którym można porozumiewać się głosowo. Program zapewnia głęboką i sprawną integrację z aplikacjami.

Innym, równie praktycznym rozwiązaniem pojawiającym się w telefonie SAMSUNG GALAXY Note 8 DUAL SIM MIDNIGHT BLACK (n950) jest rysik S pen, który szczególnie sprawdza się podczas zaznaczania tekstów, minimalizowania aplikacji, tworzenia rysunków lub gifów oraz notatek.

Samsung Galaxy Note 8 Dual SIM - cena

Zainteresowane osoby znajdą telefon na rynku już za 2100 zł.

Czarny SAMSUNG GALAXY NOTE 8 Dual SIM to telefon stworzony z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Najsilniejszą zaletą jest sprawny procesor - Samsung Exynos 8895, choć nie można zapomnieć też o niezwykle atrakcyjnym designie oraz znakomitym, podwójnym aparacie.

Komentarze (0)