Najnowsze wiadomości

9 grudnia 2022 16:35

Istniejące zagrożenie dla Samsunga Note: Galaxy S21, aby uzyskać nową funkcjęJedną z najważniejszych różnic między Samsung Galaxy S serii i Notatka jest podobno wyeliminować z S21, zgodnie z nowym raportem. Ponadto, istnienie Galaxy Note 21 również nie jest jeszcze pewne.

Jeśli wierzyć raportowi koreańskiej strony internetowej The Elec, Samsung wyposaży Galaxy S21 w rysik w pierwszej połowie 2021 roku. Pióro S jest do tej pory najważniejszym unikatowym produktem w sprzedaży Galaxy Note, a tym samym zapewnia zróżnicowanie do Galaxy S. To wyraźne zróżnicowanie może spaść w przyszłym roku i jednocześnie oznaczać koniec znanej serii Note, jaką znamy.

Według Solca, nazwa kodowa dla Galaxy S21 to "Bez ograniczeń". Podobnie jak w przypadku S20, trzy modele mają być wprowadzone na rynek w nadchodzącym roku. Niosą one wewnętrzne nazwy projektów M1, N2 i O3. Ten ostatni będzie modelem górnym, który będzie posiadał długopis S.

Uwaga galaktyczna 21: prezentacja obecnie niejasna
W sprawozdaniu stwierdza się dalej, że Samsung nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie wprowadzenia noty Galaxy 21 w drugiej połowie 2021 roku. Jego miejsce może zająć Galaxy Z Fold 3, która podobno ma też dostać S Pen.

Oczekiwane wyniki sprzedaży Z Fold 3 są czynnikiem decydującym o rozpoczęciu sprzedaży nowej Galaxy Note. Zazwyczaj 10 milionów jednostek Notatnika jest sprzedawanych przez Samsung od momentu jego prezentacji w trzecim kwartale roku do końca roku. Galaxy Fold nie był jeszcze w stanie osiągnąć tych danych.

Sukces sprzedażowy Galaxy Z Fold 2 może zatem również decydować o przyszłości Galaxy Note. Samsung ujawni dalsze szczegóły nowej składanej na początku września.

Podczas gdy we wczesnych latach istnienia "Galaxy Note" i "Galaxy S", sama wielkość smartfonów była podstawową różnicą oprócz trzpienia pomiarowego, w ostatnich latach ta różnica stawała się coraz mniejsza. W tym roku modele Ultra z obu serii są wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,9 cala.

 

Komentarze (0)